داستان ترسناک تشویش

سلام ؛ راستش من چند تاخواب دیدم و گفتم براتون ارسال کنم تا توی سایت قرار بدین .

خواب اول :خواب دیدم توخونه ایی هستم همراه با دخترداییم بعد مهمون اومد براشون چایی بردم اون محلی ک مهمونا نشسته بودن کمی تاریک بود مهمونا سه تا خانم چادری بودن یهویی چشمم به پاهاشون افتاد داد زدم جن !! یهو اونا به سمتم حمله ور شدن در ادامه خواب دیدم تو خونه ی خودمون هستم یه خانم بسیار زیبایی اونجا هست بهم گفت میخوای از آیندت بدونی گفتم اره گفت پس بهم خون روی نان بده منم گفتم نمیخوام بدونم .

Horrormovie.ir خواب ,گفتم ,خواب دیدم ,داستان ترسناک منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی انواع حافظه و حافظه جانبی لپ تاپ، گوشی موبایل، تبلت دهکده - آموزش شیمی فروشگاه ★☆پٰآنْدٰآعِهْ بَنَفْشْ☆★ واردات و فروش سگ چاوچاو اصیل سیلا دکتر منصوری درمان بواسیر نمایندگی جنرال الکتریک HSEcloob|www.hsecloob.ir | کلوب مجازی بهداشت،ایمنی و محیط زیست ایران | بهداشت|بهداشت حرفه ای |بهداشت محیط |ایمنی صنعتی|آتش نشانی| محیط زیست | مسابقات کانتر استریک 1.6 خلاصه درس نهم نام اوران دیروزامروزفردافارسی پنجم دبستان من که دیگه مهم نیستم ولی نکن با قلب اون بازی زندگی گم شده قسمت 50 اهنگ میگم خانم یکمی ارومتر شعر در مورد امانت داری پایه سوم ابتدایی فریدون اسرای انشا درباره رود عکس دیدن فیلم ترکیه دختران افتابر قسمت 3 دانلود آهنگ خالی یلدا عصار بی وجدان درباره مخلوط ها